V současné době předběžně plánujeme 

Donaha:

Neděle 10.10. 2021 Jilemnice - Repríza muzikálu Terrence McNallyho a David Yazbeka. Život k nežití, neexistence existence, prachy v prachu? Tak tedy jednou – ale úplně (do naha)! Příběh šesti chlapů, kteří ani po vyhazovu z práce nevzdávají nejen svoji finanční situaci.

 

Taky tě nenávidím

Hra pro tři lidi popisující osud dvou bankovních lupičů, kteří ve snaze "udělat" stejnou banku na sebe v určitý moment narazí a od té chvíle jsou nuceni spolupracovat. Text napsala, režíruje a v roli jednoho zločinců hraje naše členka Anička Buřičová. Spoluúčinkují v roli druhého lupiče Jan Falta a jako pokladník Pavel Libnar. Viz foto dole. Premiéra zřejmě v zimě či předjaří 2022.

 

Ztížená možnost soustředění

Méně známá hra Václava Havla. Skupina osmi herců pod vedením Lucie Václové ji začala připravovat již v září 2020, ale druhá vlna pandemie zkoušení přerušila, byť účinkující se dlouho nevzdávali a zkoušení pokračovalo nejprve online před monitory notebooků a pak po různých obývácích, kuchyních a dalších náhradních prostorách u někoho doma. Pan prezident by měl zřejmě radost, že tradice bytového divadla pokračuje, byť za jiných podmínek a příčin. Datum premiéry zatím neznámé. Dole na fotce v jedné bytové zkoušce Petr Křivinka v roli hlavního hrdiny Eduarda Humla a nad ním Adéla Mejsnarová jako jeho milenka Renata. Premiéra zřejmě v zimě 2022.

 

 

 

Připravujeme